ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

WSZYSTKO RAZEM NABIERA BARW

22 marca 2023 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie pod hasłem „Wszystko razem nabiera barw”. W imprezie wzięli udział zaproszeni goście z Zespołu Szkół Specjalnych w Pleszewie i Jarocinie oraz uczniowie naszej szkoły. Wszystkich uczestników gorąco powitała Pani Dyrektor Beata Serbakowska. Spotkanie odbyło się z okazji Dnia Kolorowej Skarpetki i zbliżającego się Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Fabuła zaplanowanych działań została osadzona w temacie powitania wiosny. Pierwszym punktem imprezy było przedstawienie pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” w wykonaniu uczniów naszej szkoły z grupy teatralnej „Kajtuś Czarodziej”.  Wspaniałą grę aktorów, scenografię i piękne kostiumy widzowie nagrodzili gromkimi brawami. Następnie wszyscy uczestnicy brali udział w zabawach psychomotorycznych, mających na celu pomóc wiośnie na dobre zagościć w otaczającej nas przyrodzie. Po dzielnym wykonaniu niełatwych zadań i z pełną satysfakcją osiągniętego celu wszyscy zasiedli do wspólnego stołu, na którym królowały samodzielnie wykonane przez uczniów wiosenne, kolorowe kanapki, pyszne ciasteczka i zdrowa, owocowa lemoniada. Na zakończenie każdy uczestnik naszej imprezy otrzymał pamiątkowy medal i dyplom, które wręczyła Pani Dyrektor.

Do zobaczenia za rok!

#laboratoriaprzyszlosci

Tekst: K.Jokiel, B. Kamzol, M.Harlak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content