ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

KONKURS “MEGA DYNIA”

Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w międzyszkolnym konkursie:

MEGA DYNIA

REGULAMIN

Cele: Edukacja w zakresie uprawy i pielęgnacji warzyw. Propagowanie działań proekologicznych wśród uczniów.  Wymiana doświadczeń w uprawie dyni pomiędzy uczestnikami konkursu oraz ich aktywizacja.

  1. Organizator: Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych im. J. Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Kościuszki 5, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Osoby odpowiedzialne: Izabela Grzona, Emilia Rainert
  • Termin: 08 kwietnia 2024 – 14 października 2024
  • Warunki konkursu: Konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy.
  • Zasady i warunki uczestnictwa: Przedmiotem konkursu jest wyhodowanie ekologicznej dyni dowolnej odmiany. Uczestnicy będą mieli za zadanie udokumentować etapy wzrostu dyni poprzez przesłanie relacji fotograficznej

dokumentującej etapy wzrostu dyni i umieszczanie ich pod postami na FB szkoły.

  • Organizacja i przebieg finału konkursu MEGA DYNIA:

– Finał konkursu odbędzie się 14 października 2024 r. na terenie ZSS w Ostrowie Wielkopolskim, fotorelacja zostanie umieszczona na stronie www.zssostrow.pl oraz FB szkoły. O wygranej decyduje waga i wielkość dyni.

6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych oraz publikowanie na stronie  internetowej: www.zssostrow.pl oraz profilu FB przesłanych zdjęć do Organizatora.

                                                                                                        ZAPRASZAMY

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content