ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

SPOTKANIE INTEGRACYJNE – WSZYSTKO RAZEM NABIERA BARW

10 kwietnia odbyło się spotkanie integracyjne pod hasłem,, Wszystko razem nabiera barw”. Nasza impreza nawiązywała do obchodzonego niedawno Międzynarodowego Dnia Świadomości Autyzmu i Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, zwanym potocznie Dniem Kolorowej Skarpetki.

Odwiedzili nas goście z zaprzyjaźnionych szkół z Jarocina, Pleszewa, Borzęciczek i Słupii pod Kępnem.

Na początku Pani Dyrektor Beata Serbakowska przywitała wszystkich uczestników spotkania i zaprosiła ich do wspólnej zabawy. Imprezę uświetniły występy szkolnego zespołu tanecznego,, Stokrotka”, który zaprezentował swoje wspaniałe umiejętności taneczne. Nie zabrakło również zabaw ruchowych, równoważnych i integracyjnych. Każdy z uczestników miał możliwość wykonania pracy manualnej, którą mógł zabrać ze sobą do domu. Przekazaliśmy sobie iskierkę przyjaźni, by przypominała nam o tym, że każdy jest inny i każdy wyjątkowy.

Nasze spotkanie zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem. Na koniec Pani Dyrektor wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy i medale oraz zaprosiła wszystkich na kolejne spotkanie za rok.

Dziękujemy gościom za przybycie i mile spędzony czas. Nie zapominajmy o tym, że ,,Wszystko RAZEM nabiera barw”,

K.Jokiel, M.Pacholczyk, B.Henczyca, M.Harlak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content