ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

III OSTROWSKI DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU I KONFERENCJA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9 IM. PAWŁA II W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

05 kwietnia grupa naszych nauczycielek wraz z Panią Dyrektor Beatą Serbakowską wzięła udział w III Ostrowskim Dniu Świadomości Autyzmu i konferencji zorganizowanymi w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim. 
Specjalnymi gośćmi były dwie wspaniałe kobiety: Pani Monika Richardson dziennikarka i mama dorosłego autysty oraz dr Izabela Fornalik pedagożka specjalna oraz seksuolożka kliniczna, która poprowadziła panel dyskusyjny,,Dojrzewanie i spektrum autyzmu. Garść praktycznych porad dla specjalistów i rodziców”.
Wszystkie wróciłyśmy bardzo zadowolone i z wiedzą, która pomoże nam w naszej pracy.
Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok.

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content