ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

WIELKANOCNY TURNIEJ OSIEDLOWY

22 marca w Sali sportowej naszej szkoły odbył się Wielkanocny Turniej Osiedlowy orgaznizowany przy współpracy z Osiedlem Nowe Parcele. Podczas Turnieju nasi uczniowie wspólnie z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej „TĘCZA” uczestniczyli w konkurencjach sportowych. Głównym celem spotkania była wspaniała zabawa i integracja. Na zakończenie Turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Pani Dyrektor Beaty Serbakowskiej i Przewodniczącego Rady Osiedla Nowe Parcela Pana Romana Malujdy pamiątkowe medale i upominki.

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content