ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

„Otulam dźwiękiem, otulam wsparciem. Sesje bioakustyczne oraz masaż dźwiękiem mis tybetańskich.”

Kolejna odsłona innowacji „Otulam dźwiękiem, otulam wsparciem. Sesje bioakustyczne oraz masaż dźwiękiem mis tybetańskich.”

Celem sesji są wsparcie emocjonalne, zmniejszenie niepewności i niepokoju, głęboka relaksacja. Terapia ma szerokie działanie regeneracyjne na tkanki takie jak łagodzenie bólu, poprawa mikrokrążenia. Wprowadzenie w stan głębokiego relaksu, w którym dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. Dzięki bioakustyce uaktywniają się procesy samoleczenia, likwidowane są stare, negatywne wzorce odczuwania i oceniania własnego ciała.

P. Pacyna-Matuszczak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content