ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KULINARNY

Dnia 26 kwietnia Ania i Tobiasz z klas Przysposabiających do Pracy reprezentowali naszą szkołę na III Międzyszkolnym konkursie kulinarnym ” Smacznie , zdrowo , kolorowo”. Konkurs  odbył się w Ośrodku Szkolno -Wychowawczym nr 1  w Kaliszu. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu wytrawnej przekąski z gotowego ciasta francuskiego. W konkursie brały udział trzy zespoły : z Kalisza, Pleszewa i Ostrowa. Ania i Tobiasz przygotowali gwiazdę z serkiem i łososiem. Wszyscy uczestnicy z zaangażowaniem przystąpili do pracy. Nasi uczniowie podczas pracy byli bardzo kreatywni i samodzielni i zajęli I miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne nagrody i dyplomy z rąk Pani Dyrektor.Konkurs zakończył  się wspólną degustacją przygotowanych dań i wymianą przepisów. Była też okazja do  rozmów i relaksu przy kawie.

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content