ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu oraz obchody Dnia Kolorowej Skarpetki

Szczypiorniści Arged Rebud KPR Ostrovia rozegrali  wczoraj (20.03.2024r.) mecz z Chrobrym Głogów. Nasi wspaniali uczniowie mieli zaszczyt wprowadzać flagi klubowe oraz uczestniczyć w prezentacji zawodników. Było to dla nas niezwykłe przeżycie. Nasza obecność na meczu związana była z obchodami dnia „ kolorowej skarpetki” i Międzynarodowego Dnia Świadomości Autymu, dlatego wszyscy uczniowie i nauczyciele mieli na sobie kolorowe skarpetki nie do pary oraz niebieskie koszulki z napisem „ Wszystko razem nabiera barw”.

Rozgrywany mecz był pełen emocji i niesamowitego entuzjazmu naszych uczniów podczas kibicowania. Nie zabrakło również atrakcji dla wszystkich dzieci podczas przerwy meczu oraz spotkania z postaciami z bajek, które z przyjemnością częstowały słodkościami.

Krystyna Jokiel

Magdalena Czerniejewska

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content