ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

XVIII NIEPODLEGŁOŚCIOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniu 8 listopada nasza szkoła zorganizowała już po raz osiemnasty Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej. Na początku zawodów, dla uczczenia bohaterów, którzy walczyli o wolną i suwerenną Polskę, odśpiewano hymn państwowy a przedstawiciele zawodników zapalili znicz pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich.

Rozgrywki odbywały się w gościnnej hali sportowej ZST-E przy ulicy Kantaka. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Okazały puchar i złote medale wywalczyła reprezentacja ZPS w Pleszewie. Nasza drużyna zdobyła drugie miejsce. A zawodnicy z SOSW w Ostrzeszowie zajęli miejsce trzecie.

Tekst: R. Jaśkowiak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content