ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

IGRZYSKA BEZ BARIER – OPOLE 6-8.11.2023r.

Tym razem Igrzyska Bez Barier dotarły do malowniczego Opola. Wśród 30 szkół z całej Polski znalazła się również nasza reprezentacja. Na zawodników czekała gra miejska ze stacjami sportowymi; bieg z przeszkodami niczym Ninja Warrior oraz usportowione dwa ognie. Niespodzianką było spotkanie z polskim sztangistą Tomaszem Bonkiem – mistrzem Europy i srebrnym medalistą olimpijskim z Londynu. Czas spędzony w Opolu inspirował uczestników do działania i przekraczania własnych ograniczeń. Igrzyska Bez Barier to czas gdzie różnice przestają być przeszkodą, a stają się siłą, która napędza do osiągania wspólnych celów.

Tekst: Justyna Sipiak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content