ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

WIZYTY STUDYJNE – PODSUMOWANIE

Wczoraj odbyło się ostatnie, ewaluacyjne spotkanie w ramach edycji projektu “Edukacja Jutra – Uczeń i nauczyciel jako główne podmioty we współczesnej rzeczywistości edukacyjnej. Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – wyzwania oraz możliwości wsparcia”.

Od października studenci_tki uczestniczyli w wykładach, warsztatach i wizytach studyjnych. Miały one na celu podniesienie ich wiedzy, umiejętności oraz rozwijanie odpowiednich postaw w pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

W II edycji projektu uczestniczyły 33 osoby na kierunku Pedagogika z WP-A UAM w Kaliszu. W całym projekcie “przeszkolonych” zostało 61 studentów_ek.

W imieniu koordynatorki projektu dr Mirosławy Kanar dziękujemy Uniwersytet Jutra za wsparcie w organizacji całego przedsięwzięcia oraz Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim za podzielenie się metodami pracy w Państwa placówce. Dziękujemy również osobom, które przeprowadziły spotkania z ekspertami oraz Pani dr Justynie Szymańskiej za “support”. Podziękowania kierujemy również do studentów_ek za wytrwałość, zaangażowanie oraz stworzenie wspaniałej atmosfery podczas trwania całego projektu.

II edycja projektu uzyskała ocenę 4,89/5 wśród uczestników. Dzielimy się również opiniami studentów_ek z ewaluacji.

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content