ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Wernisaż wystawy Anity Nawrot ,, Śni się’’

13 października 2022 r. w szkolnej Galerii na Widowiskowej odbyło się otwarcie wystawy prac wyjątkowej artystki – naszej uczennicy ANITY NAWROT. Na wernisaż przybyło kilkadziesiąt osób. Byli koledzy i koleżanki, przyjaciele oraz rodzina Anitki. Szczególnym gościem był artysta plastyk Szymon Chwalisz, fan twórczości Anity. Nasza Anitka rysuje od zawsze i wszędzie. Zaskakuje ogromem detali i kolorów. Pierwszy raz prezentowała swoje wyśnione ilustracje i rysunki. Anitce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Karolina Czaja, Katarzyna Stramkowska

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content