ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Turnus Rehabilitacyjny w Głazie 2023

Od 2 do 15 października 2023 roku dziesięciu uczniów naszej szkoły brało udział w turnusie rehabilitacyjnym zorganizowanym przez Dom Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie. Uczestnicy brali udział w ciekawych zajęciach rehabilitacyjnych i terapeutycznych z zakresu oligofrenopedagogiki, logopedii, , hipoterapii, kinezyterapii, terapii ręki oraz integracji sensorycznej. Korzystali również z zabiegów hydroterapii. Czas wolny wszyscy spędzali na świeżym powietrzu korzystając z uroków złotej, polskiej jesieni. Słoneczna pogoda sprzyjała spacerom po okolicznych lasach. Dla wszystkich dużą atrakcją było pływanie rowerami wodnymi po tutejszym jeziorku. Do dyspozycji były dwie świetlice, gdzie uczniowie grali w bilard, tenis stołowy i piłkarzyki. Wieczorami wszyscy uczestnicy turnusu świetnie bawili się na dyskotekach przy dźwiękach muzyki disco. Miejscowa kuchnia serwowała pyszne, domowe i zdrowe dania, które wszystkim bardzo smakowały. Do domu wszyscy wrócili wypoczęci, z walizkami pełnymi wrażeń i miłych wspomnień.

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content