ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  13 października pierwszoklasiści przeżyli niezwykłą uroczystość, jaką jest ślubowanie. Przy udziale Dyrekcji Szkoły, nauczycieli, starszych uczniów i rodziców, uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej oraz szkoły przysposabiającej do pracy zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej. Otrzymali wspaniałe pomoce dydaktyczne ufundowane przez Radę Rodziców.

               Uroczystość ślubowania była połączona z Dniem Edukacji Narodowej. Uczniowie wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu ich święta przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, gdzie odtworzyli – słowem, gestem i piosenką – klimat szkolnego życia. Przekazali najlepsze życzenia, a swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu miłych wrażeń.

Tekst: P. Pacyna – Matuszczak

Zdjęcia i kolaż: M. Harlak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content