ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

“SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” akcja Lidla! Zbierajmy “Talenciaki”!

Drodzy Rodzice, drodzy uczniowie, przyjaciele naszej szkoły! 1 września 2023 rozpoczęła się akcja “Szkoły pełne Talentów” prowadzona przez sklepy Lidl.

Polega ona na zbieraniu specjalnych kuponów “Talenciaków”, które następnie można przekazać na rzecz szkoły. Kupony można otrzymać za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające co najmniej jeden owoc lub warzywo. W zamian za kupony będziemy mogli otrzymać pomoce dydaktyczne.

Zapraszamy do wspierania naszej szkoły w trakcie tej akcji. Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu “Talenciaków” dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać. Kupony można przekazywać nauczycielom lub samodzielnie przypisywać do naszej szkoły

https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040008168

Sylwia Kamzol

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content