ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

STUDYJNE KINO MIKOŁAJKOWE

Miesiąc grudzień to czas Mikołajkowego Kina Studyjnego w naszej szkole! Ta nowa forma zastąpiła tradycyjne Kino Mikołajkowe, które odbywało się od kilku lat na sali widowiskowej. Kino studyjne to miejsce, zazwyczaj niewielkie, gdzie prezentowane są filmy artystyczne, niezależne lub starsze, które nie zawsze trafiają do głównego obiegu kinowego.

W tym roku szkolnym uczniowie, w małych grupach klasowych, mieli okazję poczuć magię świąt podczas projekcji filmu “Radosne Święta”. Dzięki wspaniałemu nastrojowi i zaangażowaniu uczniów każdy seans odbywał się w atmosferze radości i świątecznego klimatu i był dopasowany do potrzeb danej grupy klasowej!

 
E.Rainert

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content