ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Rozstrzygnięcie konkursu MEGA DYNIA

W piątek, 21 października, w Zespole Szkół Specjalnych odbył się finał międzyszkolnego konkursu MEGA DYNIA. Przez pół roku rosły dynie hodowane przez uczniów przy wsparciu nauczycieli. Nadszedł czas na ogłoszenie wyników:

I miejsce – Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim;

II miejsce – Specjalny Ośrodek Wychowawczy  w Ignacowie;

Dyplom za udział  otrzymują: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach oraz Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 1 w Stargardzie.

Poniżej przedstawiamy kolaże z nadesłanych zdjęć na zakończenie konkursu. GRATULUJEMY wszystkim biorącym udział. Wiemy, że niektórym dyniom wyrosły tylko liście, a niektóre nie przetrwały wakacji. Wszystkich jednak zapraszamy ponownie do konkursu za rok!

Organizatorzy konkursu przygotowali dla zwycięzców nagrody rzeczowe, które zostaną wysłane pocztą.

I. Grzona, E. Rainert

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content