ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Międzyszkolny Konkurs Biologiczny

Dnia 11marca 2024r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w X międzyszkolnym konkursie biologicznym , który odbył się w Zespole Placówek Specjalnych w Pleszewie. W konkursie brali udział uczniowie z Pleszewa , Jarocina, Borzęciczek  i Ostrowa Wielkopolskiego. Konkurs polegał na drużynowym rozwiązaniu pisemnego testu, loteryjce obrazkowej oraz rozpoznawaniu kości na szkielecie człowieka. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Nasi uczniowie Patryk i Jakub z klasy 8 zajęli czwarte miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Pani Dyrektor dyplomy i upominki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bogusława Szewczyk

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content