ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

MAGICZNA MOC BAJEK I OPOWIADAŃ

W ramach innowacji pedagogicznej „Magiczna moc bajek i opowiadań” dzieci z Zespołów Rewalidacyjno-Wychowawczych przeniosły się do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni. Przypomniane zostały kultowe bajki od pokoleń. Podopieczni kolorując, malując wybrane postacie i zwierzęta usprawniali motorykę małą. Poznali książeczki dotykowe z wypukłymi obrazkami. Świadomy dotyk zwiększa zdolność poznania świata wokół nas oraz rozwija zdolności sensoryczne. Podopieczni spędzili przyjemnie czas oraz wzbogacili wiedzę o bajkowym świecie.

L. Torchalska, A. Chojnacka-Nowak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content