ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Konkurs Międzyszkolny Wiedzy Biologicznej

15 marca 2023roku  Jakub i Artur reprezentowali naszą szkołę na IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Biologicznej w Pleszewie. Konkurs przebiegał pod hasłem – Wpływ człowieka na bioróżnorodność. Uczniowie pracowali w grupach. Każdy zespół miał do rozwiązania test wyboru  i posegregowanie odpadów. Nasza drużyna w konkursie wyprzedziła reprezentację  z Pleszewa , Ostrzeszowa i Wrześni zajmując I miejsce. II miejsce zajęła  drużyna z Pleszewa, a III szkoła z Wrześni. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Pani Dyrektor  piękne nagrody i dyplomy.  Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wiedzy biologicznej.

B. Szewczyk

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content