ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Trening Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych – Konin 2023

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XX Regionalnym Dniu Treningowym Programu Treningowego Aktywności Motorycznych Olimpiad Specjalnych w Koninie. Program umożliwia uczestnikom zaprezentowanie na miarę swoich możliwości umiejętności sportowych w konkurencjach MATP . Terapeuta dostosowuje przepisy MATP do poziomu sprawności zawodnika. Uczestnicy mieli do pokonania określone stacje sprawnościowe. Wszyscy zawodnicy dzielnie poradzili sobie z zadaniami. Na zakończenie otrzymali pamiątkowe medale.

Tekst: Piotr Szymczak – Mierzwiak, Łukasz Piekarski

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content