ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

KONKURS ORTOGRAFICZNY I KONKURS WIEDZY OLIMPIJSKIEJ W JAROCINIE

W ostatnich dniach listopada uczniowie starszych klas wzięli udział w dwóch międzyszkolnych konkursach w Jarocinie. Kinga i Jakub z klasy 8a reprezentowali szkołę w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym, a drużyna – w składzie: Artur z klasy Ib PP oraz Jakub i Patryk z klasy 8a, w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej. Nasza młodzież sumiennie i z dużym zaangażowaniem przygotowywała się do zmagań konkursowych, co ostatecznie zaowocowało zdobyciem 2. miejsca przez chłopaków z „olimpijskiej” drużyny.

Agnieszka Stępień-Pauś

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content