DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

  1. listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa oraz wróżby andrzejkowe. Uczniowie bawili się wyśmienicie. Podczas dyskoteki odbył się konkurs na najciekawsze przebranie andrzejkowe, ze szkoły podstawowej wyróżnieni zostali: Brajan, Kamila, Kacper, Gabrysia, Agatka i Sara, a z klas przysposabiających do pracy bezkonkurencyjny okazał się Wojtek.

Słodkie upominki ufundowała rada rodziców.

P. Pacyna-Matuszczak, E. Walczak, W. Wilczyńska, M. Mydlak, A. Grzesiak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Przejdź do treści