ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK

Dziś uczniowie klas VII, VIII i klas Przysposabiających do Pracy odwiedzili fabrykę bombek w Koźminie, gdzie mieli okazję dowiedzieć się więcej o procesie produkcji i tradycji związanych z ozdobami świątecznymi. Uczestniczyli także w warsztatach podczas, których samodzielnie ozdabiali bombki. Następnie grupa udała się do restauracji McDonald’s na wspólne spotkanie i posiłek, co stanowiło dodatkową okazję do integracji i rozmów poza szkolnymi murami.

Tekst: D. Szymoniak,

Opiekunowie. I. Grzona, K.Jokiel, P. Kryjom, E. Mądra, J. Sipiak, D. Szymoniak, M. Maśliński, R. Sobczak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content