ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Niezwykłe dni pełne sportowej pasji i zaangażowania podczas Igrzysk Bez Barier! W dniach 13-15 września 2023 roku reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w ogólnopolskich zawodach dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami organizowanych przez Akademicki Związek Sportowy w Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego w Wilkasach na Mazurach. Zawodnicy rywalizowali w czterech dyscyplinach: regatach żeglarskich, wioślarstwie na ergometrze wioślarskim, biegach przełajowych oraz piłce nożnej. Uczniowie naszej szkoły wykazali sie odwagą, zaangażowaniem i niezwykłymi umiejętnościami dzięki którym osiągnęli sukces! Podczas tych kliku dni poznaliśmy wspaniałych ludzi i zawarliśmy nowe znajomości a wspaniała atmosfera towarzyszyła nam do samego końca. Wróciliśmy bardzo zadowoleni i mamy nadzieję, że spotkamy się na następnych Igrzyskach Bez Barier.
Tekst: J.Sipiak, D.Szymoniak 

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content