ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

W dniach 15-17.09.2023 odbył się 30 finał „Akcji Sprzątania Świata”. W tym roku akcja odbyła się pod hasłem: „Sprzątanie łączy ludzi”. Celem tegorocznej edycji jest ukazanie wyjątkowości akcji, która łączy ponad pokoleniami i podziałami. Wszyscy uczniowie naszej szkoły włączyli się do tej akcji z wielkim zaangażowaniem. W ramach akcji odbył się związany z tematyką konkurs plastyczny, w którym wzięli udział uczniowie klasy II Przysposabiającej do Pracy i za wykonanie plakatu promującego organizowaną w tym roku akcję na terenie Powiatu Ostrowskiego uczniowie otrzymali nagrodę od starosty w postaci czeku o wartości 500 zł. Nagroda ta wywołała ogromną radość i zadowolenie. Warto było podjąć się tego zadania. Wielkie brawa i gratulacje.

Tekst: Ewa Walczak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content