14 czerwca 2019 - Spotkanie Klubu Absolwenta

klub

5 grudnia 2018 - Spotkanie Klubu Absolwenta

Dnia 5 grudnia odbyło się kolejne już spotkanie byłych uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w ramach KLUB ABSOLWENTA. Rozmowy przy kawie, herbacie, przepysznym cieście drożdżowym o najmilszych chwilach spędzonych w naszej szkole sprawiły, że łezka zakręciła się w niejednym oku...
Całe spotkanie odbywało się w klimacie nadchodzących świąt, był czas na wspólne wykonie kartek świątecznych, śpiewanie kolęd oraz świąteczne karaoke. Nie zabrakło także pamiątkowego zdjęcia. Wszyscy wyrazili chęć udziału w kolejnych spotkaniach. Było to popołudnie pełne radości, uśmiechu, zabawy.

klub

 

12 czerwca 2018 – Dzień Absolwenta

Dzień Absolwenta obchodzono w Zespole Szkół Specjalnych po raz pierwszy. Impreza odbyła się 12 czerwca 2018 na terenie szkoły. Ideą przewodnią tego, podsumowującego wcześniejsze spotkania, Dnia Absolwenta było uhonorowanie wychowanków, dostarczenie im powodów do radości ze spotkania z dawnymi nauczycielami. Był to bardzo przyjemny i wzruszający moment dla naszych byłych uczniów. Zaproszonych gości czekała moc atrakcji i niespodzianek. Niezobowiązująca formuła spotkania spowodowała, że była to po prostu towarzyska impreza, pełna wspomnień i żartów, tym bardziej że teraz już bez ryzyka obniżenia oceny z zachowania . W programie było między innymi zwiedzanie szkoły, co niosło trochę niespodzianek, szczególnie dla tych osób które zakończyły edukację już kilka lat temu. Podczas imprezy dopisała pogoda i dobre nastroje. Absolwenci, spotkamy się ponownie za rok. Do zobaczenia.

dzien absolwenta

 

12 marca 2018 roku – Wielkanocny Klub Absolwenta

Kolejne spotkanie absolwentów naszej szkoły upłynęło w wielkanocnym klimacie. Pani wicedyrektor Aleksandra Troszczyńska przywitała przybyłych gości, złożyła świąteczne życzenia. W miłej atmosferze przy ciastku, kawie i herbacie nasi absolwenci dzielili się tradycjami wielkanocnymi zapamiętanymi z domów rodzinnych i kultywowanymi dalej. Chętni ponownie zwiedzali szkołę i oglądali klasy. NASTĘPNE SPOTKANIE ZAPLANOWANO 12.06.18 w godz. 10.00 - 13.00 jako DZIEŃ ABSOLWENTA
w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka! Już Was na nie zapraszamy i na Was z niecierpliwością czekamy.

klub

 

12 grudnia 2017 - Wigilijne spotkanie

Drugie spotkanie absolwentów naszej szkoły upłynęło w świątecznym klimacie. A skoro święta, to nie mogło zabraknąć tradycyjnego wspólnego kolędowania. Piękna choinka, dźwięki gitary i wspólny śpiew sprawiły, że wszystkim udzielił się nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Starsze roczniki miały szansę spotkać się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami, natomiast na wszystkich absolwentów czekali p. dyrektor szkoły Beata Serbakowska i p. wicedyrektor Roman Wojtyczka.

Wszystko na świecie przemija, radość, smutek, zabawa, lecz nigdy nie przeminą wspomnienia ze szkolnej ławy, podkreślali absolwenci, którzy na to spotkanie przynieśli pamiątki z dawnych lat. Sfotografowane i opisane trafią do Kapsuły czasu, która z okazji 70-lecia zostanie niedługo uroczyście zapieczętowana na całe 30 lat.

klub absolwenta

 
   
© ALLROUNDER