ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

XVII NIEPODLEGŁOŚCIOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Najlepsi zawodnicy uczęszczający na zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego reprezentowali naszą szkołę w kolejnym turnieju piłki nożnej. Zawody zorganizowano z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tradycyjnie na początku zawodnicy i kibice odśpiewali hymn i oddali hołd Polakom walczącym o wolną i suwerenną ojczyznę.         

            W zawodach uczestniczyły cztery drużyny z SOSW w Ostrzeszowie, ZSS w Jarocinie, ZSS w Krotoszynie oraz ZSS w Ostrowie Wielkopolskim. Nasza reprezentacja w składzie: Jakub G., Jakub W., Mateusz, Cyprian, Artur, Przemek i Olek wywalczyła trzecie miejsce. Brawo Korczakowcy!!!

R. Jaśkowiak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content