ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH W BIBLIOTECE

Serdecznie zapraszamy na szóstą już wystawę prac plastycznych uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim. Tym razem młodzi artyści z klas SP przygotowali wyjątkowe dzieła, które można podziwiać w bibliotece publicznej filii nr 2 przy ulicy Wrocławskiej 22.

To ostatnia wystawa w tym roku szkolnym, a jej motyw przewodni to wakacyjny klimat. Kolorowe rysunki pełne słońca, plaży i letnich przygód z pewnością wprowadzą Was w radosny nastrój zbliżających się wakacji.

Nie przegapcie tej okazji! Wpadnijcie zobaczyć, jak nasi uczniowie potrafią uchwycić piękno letnich chwil na papierze. ZAPRASZAMY!

Emilia Rainert

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content