ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

WARSZTATY „Postacie i wydarzenia poznane na lekcjach historii”

Uczniowie klas IV – VIII Zespołu Szkół Społecznych w Ostrowie Wielkopolskim w trakcie obecnego roku szkolnego brali udział w warsztatach pt. „Postacie i wydarzenia poznane na lekcjach historii”. Warsztaty te pozwoliły uczniom pogłębić wiedzę historyczną i rozwijać umiejętności badawcze.

Podczas pracy nad projektem uczniowie korzystali z bogatego księgozbioru Biblioteki Publicznej filia nr 2, która była cennym źródłem informacji i inspiracji. Efekty całorocznej pracy uczniów można podziwiać w bibliotece do końca sierpnia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy i zapoznania się z osiągnięciami naszych młodych historyków!

Emilia Rainert

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content