ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

V Wojewódzki Konkurs Wiedzy Patriotycznej

Patryk z VII A wzorowym patriotą

            30 marca w Jarocinie, w przepięknych wnętrzach pałacu Radolińskich, odbył się V Wojewódzki Konkurs Wiedzy Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowali Artur Szymczak i Patryk Grykałowski.

            Uczestnicy musieli odpowiedzieć na  20 pytań związanych z historią Polski, znajomością lokalnej ojczyzny i polskimi zwyczajami. Bezbłędnych odpowiedzi na wszystkie pytania udzieliło dwoje uczniów. Aby wyłonić zwycięzcę, organizatorzy przeprowadzili dodatkową rundę pytań.  Na tym etapie największą wiedzą wykazał się nasz uczeń PATRYK GRYKAŁOWSKI  i to on zajął pierwsze miejsce w rywalizacji.  Artur spisał się także znakomicie zajmując piąte miejsce.

            Podczas wizyty w Jarocinie uczestnicy rywalizacji zwiedzili wnętrza pałacu i muzealne wystawy a także z radością skorzystali ze strefy odkrywania wyobraźni i aktywności. Wszyscy obdarowani zostali cennymi nagrodami rzeczowymi.

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content