ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Dzisiejsze święto, to podsumowanie całorocznej pracy uczniów. Wicestarosta ostrowski Pan Radosław Torzyński i Dyrektor naszej szkoły Pani Beata Serbakowska wręczyli świadectwa uczniom wyróżniającym się w nauce oraz kończącym naukę w naszej szkole. Podziękowania i listy gratulacyjne otrzymali również rodzice, którzy zawsze chętnie wspierają i pomagają naszej placówce.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to radość, śmiech i taniec. Swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentowali nasi uczniowie porywając wszystkich do wspólnej zabawy.

Szczęśliwych, radosnych i bezpiecznych wakacji 🙂

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content