ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ 2022 ROZSTRZYGNIĘTY!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Plastycznego ,,Boże Narodzenie w plastyce obrzędowej’’ na najpiękniejszą bombkę. Zadaniem konkursowym było wykonanie bombki choinkowej dowolną techniką i w dowolnej formie. Wszystkie bombki spełniające wymagania konkursowe stały się ozdobą naszej szkolnej choinki. W konkursie udział wzięło 103 uczniów. Zgłoszone prace były oryginalne i wykonane ciekawymi technikami plastycznymi, dlatego komisja konkursowa zdecydowała się nagrodzić wszystkich autorów najpiękniejszych bombek. Dyplomy oraz słodkie upominki wręczyła Pani Dyrektor Beata Serbakowska. Artystom życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Karolina Czaja

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content