




Jak co roku uczniowie wzięli udział w Szkolnych Rekolekcjach Wielkoposnych. Dowiedzieliśmy się jak wielkie jest Boże Miłosierdzie i że Bóg kocha nas takimi jakimi jesteśmy, każdego bez wyjątku.





Jak co roku uczniowie wzięli udział w Szkolnych Rekolekcjach Wielkoposnych. Dowiedzieliśmy się jak wielkie jest Boże Miłosierdzie i że Bóg kocha nas takimi jakimi jesteśmy, każdego bez wyjątku.





Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach



