ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

PARK LINOWY Campus Domasławice

W dniu 13 września jak co roku o tym czasie uczniowie Szkoły Podstawowej wybrali się na wycieczkę integracyjną do parku linowego w Campus Domasławice. Główną atrakcją oczywiście był park linowy z wieloma przeszkodami z którymi musiały zmierzyć się nasze dzieci. Przed tym wyzwaniem, obowiązkiem każdego uczestnika było przejście krótkiego szkolenia z instruktorem parku na temat zasad bezpieczeństwa. Przejście tych tras, często wielokrotnie, wywoływało w nas wiele niezapomnianych wrażeń i emocji oraz było doskonałą lekcją wychowania fizycznego oraz przełamywania swoich ograniczeń i strachu. Pogoda była wymarzona. Pobyt zakończyliśmy tradycyjnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, oraz warsztatami plastycznymi, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie. Zadaniem było wykonanie własnego lasu w słoiku. Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni wrócili cali i zdrowi do swoich domów.

Sylwia Cierlak, Monika Pacholczyk, Bogna Kamzol, Barbara Henczyca

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content