ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Nagrody Starosty Powiatu Ostrowskiego

Pani Beata Serbakowska dyrektor naszej szkoły. Jest pełna energii, pomysłów i inwencji. Trafnie diagnozuje potrzeby i oczekiwania różnych grup niepełnosprawności co znajduje odzwierciedlenie w programie rozwoju szkoły. Dba o poszanowanie godności osobistej. Pielęgnuje tradycje szkoły i tworzy jej indywidualny wizerunek. Życzliwa, zdecydowana i zawsze chętna do pomocy. Potrafi podejmować ważne decyzje, mające istotny wpływ na funkcjonowanie placówki. Realizuje misję szkoły: „Nie takie ważne, żeby człowiek wiedział, ale żeby dobrze wiedział; nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał; nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.

Patrycja Kryjom – wspiera merytorycznie, organizacyjnie i praktycznie uczniów. Pomaga rodzicom poradzić sobie z tą trudną sytuacją jaką jest dla nich wiadomość o niepełnosprawności ich dziecka. Jest organizatorką programu „Laboratoria przyszłości”, dzięki któremu szkoła wzbogaciła się o nowoczesne pomoce dydaktyczne. Pomysłodawczyni i organizator Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego, organizatorka wyjazdów na wystawy fotograficzne dla uczniów z umiarkowaną niepełnosprawnością intelektualną. Pomysłodawczyni, organizatorka i współautorka Książki kucharskiej dla absolwentów Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim. 

Nasze GRATULACJE !!!

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content