ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Laureaci konkursu fotograficznego Mediateki

W czwartek odbyło się w Mediatece rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Piękno ostrowskich ulic i zaułków”. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie laureatów. Jury wraz z dyrektorem Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie wręczyli laureatom dyplomy, nagrody i statuetki. Klaudia i Artur otrzymali Nagrodę Komisarza Konkursu.

Organizatorzy konkursu zapraszają do obejrzenia wystawy pokonkursowej w holu i w witrynach okiennych na parterze Mediateki. Laureatom serdecznie gratulujemy 🙂

E.Jarmołowicz

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content