





Dzisiejsza wycieczka integracyjna do Parku Owadów Olbrzymich połączona była z realizacją innowacji „Wędrówki z porami roku” – Wiosna.
Celem wycieczki było zbudowanie silnych relacji, poprawa komunikacji oraz zaufania między uczestnikami, a także wielozmysłowe poznawanie świata przyrody, aktywne odkrywanie zmian zachodzących w środowisku na wiosnę oraz stymulacja zmysłów.
Dziękujemy wszystkim za super zabawę i dobrze spędzony czas 🐝










