Spotkanie z eS-ką

Stworzyliśmy w Galerii Ostrovia wyjątkowe miejsce pełne pasji, refleksji, emocji. Co roku jest wiele atrakcji i wspaniałej zabawy. Taniec, teatr, radość i śmiech - tak wygląda spotkanie z eS-ką, którego organizatorem jesteśmy my: Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim. Zawsze jest NIESAMOWICIE i dlatego zawsze Was serdecznie: Zapraszamy za rok!

30 marca 2019 - Spotkanie z eS-ką

eskaW sobotę 30 marca 2019 odbyło się 7- me spotkanie z eS-ką w Galerii Ostrovia. Było jak zawsze wesoło, kolorowo, sympatycznie i nietuzinkowo. Dzieci, które postanowiły spędzić z nami czas na pewno się nie nudziły, tylko dobrze się bawiły. Były tańce, tor przeszkód, malowanie twarzy, zabawy z chustą. Nie zabrakło też prac plastycznych, gdzie można było zrobić zwierzątka z papierowych talerzyków, a także ozdoby związane ze świętami wielkanocnymi. Wspólnie z nami bawił się klaun Czesio. Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się razem z nami i zapraszamy Was za rok.

21 kwietnia 2018 - Spotkanie z eS-ką

W dniu 21 kwietnia 2018 odbyło się kolejne spotkanie z eS-ką w Galerii Ostrovia. Kto w tym czasie dołączył do nas podczas swoich zakupów na pewno nie żałował. Było wesoło, kolorowo i każdy (mamy taką nadzieję) dobrze się bawił. Czy to mały, czy to duży z nami się nie nudził. Razem z nami naszych gości bawił KLAUN CZESIO. Podczas naszego spotkania dzieci mogły skorzystać z takich atrakcji jak : malowanie twarzy, zabaw z chustą Klanza, zajęć sportowych: kręgle, tunel, łowienie rybek, rzuty do celu itp. Nie zabrakło również zajęć plastyczno-technicznych: quiling, origami ,tworzenia cudów z talerzyków, nie zabrakło również zajęć tanecznych.

eska

 
   
© ALLROUNDER