Aktualności

20 maja 2022 - XVIII WIOSENNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wróciliśmy do organizacji biegów lekkoatletycznych. W tym roku spotkaliśmy się na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrowie Wielkopolskim po raz osiemnasty. W zawodach brało udział ponad stu uczniów. Rywalizowali oni na dystansach od 200 m do 1000 m. Każdy kto ukończył bieg otrzymał dyplom i drobne upominki. Najlepsi biegacze byli dekorowani na podium przez dyrektora ZSS p. Beatę Serbakowską okazałymi medalami, otrzymali także nagrody rzeczowe. Po zawodach wszyscy zawodnicy wspólnie spożyli smaczne kiełbaski.

Wyniki poszczególnych biegów:

200 m

 1. Marcin Michalak - ZSS Ostrów Wlkp.
 2. Iwanka Petryshyn – Słupia pod Kępnem
 3. Mikołaj Szymański – ZSS Ostrów Wlkp.

400 m

 1. Dominika Stanicka SOSW Ostrzeszów
 2. Klaudia Świtoń – SOSW Ostrzeszów
 3. Szymon Faryś – ZSS Słupia pod Kępnem

600 m dziewcząt

 1. Maja Głowacka - ZSS Ostrów Wlkp.
 2. Klaudia Sroka - ZSS Ostrów Wlkp.
 3. Kornelia Koper - ZSS Ostrów Wlkp.

600 m chłopców

 1. Alan Michalski – SOSW Ostrzeszów
 2. Jakub Wodyński – ZSS Słupia pod Kępnem
 3. Przemysław Szeląg – ZSS Ostrów Wlkp.

1000 m

 1. Jakub Głowacki - ZSS Ostrów Wlkp.
 2. Mateusz Łukowicz - ZSS Ostrów Wlkp.
 3. Jakub Wyszyński - ZSS Ostrów Wlkp.

wbl

   
© ALLROUNDER