
Kontynuując II Ostrowski Dzień Świadomości Autyzmu uczestniczyliśmy w Konferencji „…zrozumieć autyzm”. Wśród nas znów było niebiesko, ponieważ „Wszystko razem nabiera barw”.




Kontynuując II Ostrowski Dzień Świadomości Autyzmu uczestniczyliśmy w Konferencji „…zrozumieć autyzm”. Wśród nas znów było niebiesko, ponieważ „Wszystko razem nabiera barw”.








Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach



