ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

Harcerskie podchody w obronie przyrody

W dniu 18.10.2022 roku odbyły się Harcerskie Podchody w obronie przyrody. Warsztaty zorganizowane były dla Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku.

Na warsztaty, które odbywały się na Stanicy harcerskiej Zielona Polana przyjechały Drużyny z Kalisza, Ostrzeszowa, Ostrowa Wielkopolskiego. Celem warsztatów było wpojenie młodzieży rozumienia konieczności dbania o środowisko, rozwijania szacunku do otaczającej nas przyrody oraz dostrzeganie problemów ekologicznych w środowisku leśnym.                                                     

Lidia Góralska, Ewa Szcześniak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content