ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

13. GRAND PRIX KOMEDA

Festiwal Filmowy im. Krzysztofa Komedy, znany jako Grand Prix Komeda, to wyjątkowe wydarzenie, które promuje polski film i muzykę filmową. W ramach festiwalu organizowany jest konkurs na najlepszą muzykę w polskim filmie fabularnym.

Podczas festiwalu odbywają się pokazy filmowe, zarówno konkursowe, jak i te, do których muzykę skomponował Krzysztof Komeda, co stanowi hołd dla jego niezapomnianej twórczości. Uczestnicy mają okazję zobaczyć i posłuchać wyjątkowych kompozycji, które na stałe wpisały się w historię polskiej kinematografii.

Nasi uczniowie mieli niepowtarzalną okazję być wolontariuszami podczas całego festiwalu. Wspierali organizację, pomagając w różnych aspektach wydarzenia: sprawdzali bilety, pomagali w szatniach, witali gości. To doświadczenie nie tylko pozwoliło im poznać od kulis funkcjonowanie dużej imprezy kulturalnej, ale także dało możliwość nawiązywania kontaktów z wybitnymi aktorami polskiego kina. Były też chwile na niezapomniane spotkania, wspólne zdjęcia i autografy, co z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

I. Grzona, P. Kryjom, D. Szymoniak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content