10. Stycznia odbył się V Festiwal Piosenki Świątecznej.
Nasi uczniowie we wspaniałej atmosferze zaśpiewali, zatańczyli oraz wykazali się aktorsko.
K. Stolarek
P. Pacyna-Matuszczak



10. Stycznia odbył się V Festiwal Piosenki Świątecznej.
Nasi uczniowie we wspaniałej atmosferze zaśpiewali, zatańczyli oraz wykazali się aktorsko.
K. Stolarek
P. Pacyna-Matuszczak








Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach



