ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

DZIEŃ RODZICA I OPIEKUNA

26. Maja w naszej szkole odbyło się wyjątkowe święto – Dzień rodzica i opiekuna. To okazja do podziękowania swoim najbliższym za trud włożony w opiekę, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. Każda mama, tata, opiekun w takim dniu powinni poczuć się naprawdę wyjątkowo. Nasi uczniowie zaprezentowali się w tańcach, piosenkach i inscenizacjach. Wręczyli także swoim bliskim upominki i laurki. Na zakończenie każdy mógł porozmawiać w kawiarence przy słodkościach. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego kochani rodzice i opiekunowie. „Jesteście dla nas wszystkim. Dziękujemy za TO wszystko” – Wasze dzieci.

P. Pacyna-Matuszczak

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content