ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
im. Janusza Korczaka
w Ostrowie Wielkopolskim

12 FINAŁ WOŚP W NASZEJ SZKOLE

19stycznia w naszej szkole odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy połączony z Balem Karnawałowym Disneya.

Orkiestra w kraju i na świecie będzie  grała w tym roku już po  raz 31, a w naszej szkole po raz 12-sty. Przewodniczącą sztabu WOŚP w szkole była jak zawsze pani Magdalena Jończak, a wolontariuszami nauczyciele: p.A.Fiałkowska, p.M. Mydlak, M.Hajdukiewicz , p. Michał Szpajda oraz nasz absolwent R. Jończak.

Finał rozpoczął się o godzinie 9.00. W sali widowiskowej dla wszystkich uczniów została zorganizowana licytacja na rzecz WOŚP , w przerwach, której odbywała się zabawa karnawałowa oraz liczne konkursy przygotowane przez panie: Sylwię Cofalską , Weronikę Wilczyńską i Magdalenę Czerniejewską. Na licytację  czekali z niecierpliwością  uczniowie i nauczyciele. Licytacja była bardzo zacięta. Uczniowie przebijali minimalne kwoty na równi z nauczycielami. Uszyte przez nasze kochane mamy p.Koisi i p.Wojtczak maskotki rozchodziły się jak świeże bułeczki. Prowadzący licytację – pani Ania i Robert mieli pełne ręce roboty, a emocje udzielały się wszystkim zebranym. W czasie balu dzieci odwiedziły postaci z bajek Disneya.

Finał oraz Bal zakończył występ gościa specjalnego – pani Bogny Kowalskiej, która swym wspaniałym śpiewem porwała wszystkich do tańca.

W tym roku nasi uczniowie mieli także możliwość zakupienia w czasie trwania imprezy, pysznych pączków i  galaretek za symboliczne 2 złote wrzucane do orkiestrowych puszek.

Dziękujemy wszystkim, za tak szeroko otwarte dziś serca i…portfele, za okazane wsparcie i życzliwość. Dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały różne fanty na licytację.

Pamiętajmy!!! Dobro wraca!!!

We wtorek wielkie liczenie zebranych pieniążków. Mamy nadzieję, że pobijemy kolejny rekord.

 Do zobaczenia za rok na 13 finale WOŚP w naszej szkole.

SIE MA !!!

Tekst: A.Fiałkowska

Udostępnij post na:

Najnowsze posty

Newsletter

Dodaj się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o naszych aktulanościach

Skip to content