Olimpiady Specjalne

18 czerwca 2015- Młodzi Sportowcy po raz drugi

sportowcy a18 czerwca po raz drugi zorganizowaliśmy turniej dla najmłodszych sportowców. Są to zawody sportowe, w których wzięły udział dzieci objęte wczesnym wspomaganiem w naszej szkole. Każde dziecko miało do pokonania tor przeszkód np. przejście po ławeczce, czołganie się, rzut do celu itp. Dzieci były gorąco dopingowane przez swoich najbliższych: mamy, tatusiów, babcie, dziadków i rodzeństwo a także przez swoich terapeutów i nauczycieli. Wszyscy doskonale się bawiliśmy aktywnie spędzając czas. Każdy z uczestników stanął na podium i otrzymał złoty medal. Nagrodą były także domowe słodkości przygotowane przez mamy. Dla nas organizatorów nagroda były uśmiechnięte małe buzie i miłe słowa od opiekunów. Mamy nadzieję na spotkanie za rok :)

sportowcy

sportowcy b

   
© ALLROUNDER