Olimpiady Specjalne

1 października 2014 - Dzień Treningowy Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych

olimpiady 011 października 2014 r. odbył się kolejny Dzień Treningowy Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych dla uczniów naszej szkoły. W zawodach wzięli udział uczniowie mający nauczania indywidualne oraz uczniowie zespołów edukacyjno-terapeutycznych, którzy ze względu na swoje ograniczenia nie biorą udziału w innych zawodach Olimpiad Specjalnych.
MATP to zastaw konkurencji, które są dla naszych zawodników dużym wyzwaniem. Przejście po ławeczce, wejście do tunelu, ułożenie piramidy z kółek czy rzut do celu, to niektóre tylko z konkurencji, które należało wykonać. Z przyjemnością się ogląda postępy większości uczestników, które są zasługą ich pracy.
Każdy z uczestników otrzymał złoty medal oraz upominek – wspólne zdjęcie z poprzednich edycji zawodów. Na koniec wszyscy się spotkaliśmy przy stole, aby razem zjeść pyszną pizzę, wypić sok i poczęstować się ciastem.

 

dtam

olimpiady 02

olimpiady 03

matp

   
© ALLROUNDER