Olimpiady Specjalne

3 kwietnia 2014 – XI MATP w Koninie

Dnia 03 kwietnia 2014 roku już po raz jedenasty odbył się Regionalny Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Naszą szkołę w Koninie reprezentowała liczna grupa składająca się z dziewięcioro zawodników wraz z opiekunami. W ten szczególny dzień, w którym sukcesem jest już sam udział i pokonywanie własnych słabości, swoje umiejętności zaprezentowali: Agnieszka Podkowa, Agnieszka Roszkiewicz, Nikola Chomicz, Patrycja Ziętek, Natalia Kluczberg, Karolina Kostuj, Weronika Michalak, Kacper Mucha i Bartek Bednarek.

Po sportowych zmaganiach na wszystkich uczestników czekała nagroda w postaci złotego medalu i pluszowego konika.

Więcej informacji: http://www.powiat-ostrowski.pl/artykul/4068

matp

matp 01

matp 02

matp 03

 

   
© ALLROUNDER