Olimpiady Specjalne

21-24 marca 2013 - Mamy złoto!

W dniach 21-24 marca 2013 roku zawodnicy z Ostrowa reprezentowali Oddział Regionalny Wielkopolskie – Konin na VIII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Olimpiad Specjalnych w Skarżysku Kamiennej. Na turnieju rywalizowało 13 ekip męskich, 2 kobiece oraz 7 zunifikowanych z całej Polski.

Drużyna z Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wlkp. w składzie: Grzegorz Krasicki, Łukasz Wasiak, Marcin Banasiak, Wojtek Krawczyk, Tomek Czerniewicz oraz absolwenci: Łukasz Misiek, Przemo Sikora, Adam Szczepanek rozegrała cztery zwycięskie mecze. Pierwszy mecz obserwowany z reprezentantami Kujawsko – Pomorskiego 10:8 oraz 3 mecze w grupie sprawnościowej: z Łódzkim 24:16, ze Świętokrzyskim 27:15 oraz mecz finałowy ponownie z gospodarzami ze Świętokrzyskiego 16:14.

turniej koszykowki

mamy zloto_01

mamy zloto_02

mamy zloto_03

mamy zloto_04

   
© ALLROUNDER